Web Tasarım Damla.my

Web Tasarım Damla.my

Web Tasarım Damla.my
Web Tasarım Damla.my
Web tasarımı üzerine 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren ve kurumsal anlamda özelliğini koruyan bir firmadan yani bilişim dünyasına oldukça yüksek katkılar sağlayan Damla.my'den bahsetmek istiyoruz. Yapmış olduğu profesyonel çalışmaları yanı sıra SEO hizmetiyle de ön plana çıkan bir firma halini almış olduğunada söyleyebiliriz. Bahse konu hizmetleri arasında tasarım, grafik, broşür vb. hizmetleride olduğunuda söylemekte fayda var. Her türlü tasarım hizmetleri için Damla.my websitesi üzerinden edinmiş olduğu referanslarada göz atabilirsiniz. Düşlediğiniz tasarımı web, grafik ve photoshop gibi çalışmalarla Damla.my firması çözüm üretmektedir. Satış öncesi ve sonrası 7/24 teknik destek hizmeti vermeye devam etmektedir.
Bu vb. davranışlarla hareket eden firma hakkında daha detaylı bilgi almak için: https://www.akblog.net/2019/04/web-tasarm-damlamy.html adresindeki incelemeye göz atabilirsiniz.

Adres ve çalışma saatleri:Address  
Adres: Suite 22-01, Block F, Metropolitan Square, Jalan PJU 8/1,Damansara Perdana, Petaling Jaya, 47820, Selangor, Malaysia.
HoursMonday—Friday: 9:00AM–5:00PM
Saturday & Sunday: 11:00AM–3:00PM

Yönetim Kurulu Başkanı: Kadir AKTAŞ
Tanıtımını yapmış olduğumuz website adresi: https://damla.my/

Yorum Gönder

3 Yorumlar

  1. Konu içerisinde geçen bir alıntı: Web tasarımı üzerine 2010 yılundan bu yana faaliyet gösteren ve kurumsal anlamda özelliğini koruyan bir firmadan yani bilişim dünyasına oldukça yüksek katkılar sağlayan Damla.my'den bahsetmek istiyoruz.

    YanıtlaSil