Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar
İnsanlar bundan birkaç sene öncesinde bilinçsiz bir şekilde kredi kartı ve kredi kullanıyorlardı. Devlet buradaki düzensizliği ve insanların içinde bulundukları zor durumu gördükten sonra bu alana bir takım çeki düzen getirmeye karar verdi ve cep telefonlarının artık kredi kartı ile satışının yasaklanmasını sağladı. Cep telefonlarının kredi kartı ile satışı belki buraya bir düzen getirdi ancak bu telefonlarının fiyatlarının yüksek olması insanlarında peşin para vererek cep telefonu almasını neredeyse imkansız hale getirdi. Peki, bu durumda kişiler ne yaparak cep telefonu sahibi olmaya çalıştılar. Tahmin ediyorum hepiniz bunun farkındasınız ve cep telefonu için kredi veren bankalar arayışındasınız.Makalemizin bundan sonraki bölümünde ise size hangi bankaların cep telefonu kredisi vereceği konusunda 5 bankadan bahsedelim istedik.


Cep Telefonu Almak İçin Kredi Veren 5 Banka


Cep telefonu için kredi veren bankalar aşağıda belirtilmiş durumda. Bu bankaların istedikleri bilgilerde ayrı ayrı şekilde belirtilmiş.

BURGAN BANK


Burganbank müşterilerine %1,22 faiz oranıyla cep telefonu kredisi sunuyor. Toplamda 2 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunan banka masraflar içinde 10 TL’lik bir fark ücreti alıyor. Ancak geri ödemede de bankanın faiz oranı taksit sayısına göre değişebiliyor.

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI

Türkiye vakıflar bankası müşterilerine ihtiyaç kredisi dahilinde %1,27 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Bu bankada da geri ödemede toplam ödeyeceğiniz miktar cep telefonunun fiyatına ve taksitine göre değişiklik gösteriyor.

ENPARA.COM

İnternet bankacılığı olarak bilinen banka % 1,27 faiz oranıyla cep telefonu kredisi veriyor. Enpara’nın avantajlarından bir tanesi de hiçbir şekilde masraf almamasından kaynaklanıyor.

CEPTETEB

CepteTEB’de kredi sunarken dosya masrafı almayan bankalar arasında yer alıyor. Ancak bankanın faiz oranı biraz daha yüksektir. Banka %1,30’dan başlayan geri ödeme imkanı sunuyor.

AKBANK

Son olarak ise Akbank’tan bahsedelim 1,39 faiz oranıyla kredi veren bankanın 10 TL’lik bir dosya masrafı bulunuyor.

Yorum Gönderme

5 Yorumlar

 1. Konu içerisinden bir alıntı: Cep telefonlarının kredi kartı ile satışı belki buraya bir düzen getirdi ancak bu telefonlarının fiyatlarının yüksek olması insanlarında peşin para vererek cep telefonu almasını neredeyse imkansız hale getirdi.

  YanıtlayınSil
 2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

  YanıtlayınSil
 3. Güzel. Beğendim devamini dilerim böyle konuların.
  Ellerinize sağlık.

  YanıtlayınSil