Erkeklerin Uzak Durması Gereken Kadın Tipleri

Erkeklerin Uzak Durması Gereken Kadın Tipleri

Biz erkekler genellikle kendimize uygun olanı değil de gidip nerde bizim için hatta sevgili olmak için uygun olmayan kadınlar varsa onu seçiyoruz ve sonunda da hüsrana uğruyoruz. Bizde bunun için erkeklerin uzak durması gereken kadın tipleri konusunda bir yazı kaleme alalım istedik.

Artık ilişkilerin çok hızlı bir şekilde başlayıp çok hızlı bir şekilde bittiği biliniyor. Dolayısıyla bu kısa süren ilişkilerin asıl nedeni ise tam olarak bir ilişkiye başlanamaması çünkü çiftler birbirlerinin ne istediklerini bilmiyorlar bile.  Örneğin uzun sürecek ve evliliğe gidecek olan bir ilişki istiyorsanız o zaman kendi kafanızda belirlemiş olduğunuz kriterlere uygun olan birisini seçmek zorundasınız. Hayatınızın geri kalan bölümünde sıkıntı çekmek istemiyor ve huzur istiyorsanız mutlaka önünüze her gelen kıza çıkma teklifinde bulunmamanız gerekiyor. 

Erkeklerin Uzak Durması Gereken Kadın Tipleri

Hangi Tip Kadınlardan Uzak Durmalısınız

Dünyanın yalnızca kendi etrafında döndüğünü sanan kızlardan uzak durun.

Sizin etrafınızdakileri sürekli olarak iğneleyen biriyle asla

Tembel kadınlardan uzak durun

Sürekli kendisini haklı çıkarmak isteyen tiplerden

Kendiyle barışık olmayan tiplerden

Sizi değiştirmeye çalışanlardan

Sizin hakkınızdaki kararları kendisi alacak olanlardan

Sizi daima başkasıyla kıyaslayanlardan

Abartılı kıskanç olanlardan

Paraya önem veren tiplerden

Çenesi sürekli olarak düşük olan kadınlardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddeler erkeklerin özellikle evlilik öncesinde uzak durmaları gereken tipler. Hayatınızın zindana dönmemesini ve ileri de boşanmak istemiyorsanız kesinlikle o tiplerden uzak durmanız gerekiyor.

Yorum Gönderme

3 Yorumlar

  1. Konu içerisinden bir alıntı: Hayatınızın geri kalan bölümünde sıkıntı çekmek istemiyor ve huzur istiyorsanız mutlaka önünüze her gelen kıza çıkma teklifinde bulunmamanız gerekiyor.

    YanıtlayınSil
  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

    YanıtlayınSil