Korona Virüsüne Karşı Bağışıklık Sistemi


Korona Virüsüne Karşı Bağışıklık Sistemi.
Korona Virüsüne Karşı Bağışıklık Sistemi.

Korona Virüsüne Karşı Bağışıklık Sistemi

Bugün kü konumuzda Korona Virüs'e karşı nasıl bağışıklık sistemimiz güçlendiririz? Hangi besin vucudun bağışıklık sistemini geliştiriceği konusunda küçük bir özetle bahsedeceğiz.

Dünyaya yayılan bu corona virüsü salgınına karşı bağışıklık sisteminizin nasıl, ne şekilde besinler alarak güçlendirebileceğinize değinelim. Çoğumuzun bildiği gibi Korona Virüsünün etkili olduğu hastalar, zayıf bağışıklık sistemine sahip kişiler ve bağışıklık sistemi zayıf olan hastaların Korona virüsünden çok daha kolay etkilendiği bi gerçek. Öncelikle ülkemiz olmak üzere çoğu dünya ülkesinde 60 yaş üzeri olan kişiler özellikle dışarıya çıkmaması gerektiği belirtilir. Bunun en büyük nedeni ise yaşlıların bağışıklık sisteminin zayıf olmasından dolayıdır.


Bağışıklık Sistemimizi Güçlendirecek Besinler: Yaban Mersini, Bitter Çikolata, Zerdeçal, Brokoli, Tatlı Patatesler, Ispanak, Zencefil, Sarımsak, Yeşil Çay, Kefir, Ay Çekirdeği, Badem, Portkal ve Asitli Meyveler.


Daha detaylı bilgi edinmek için https://dogalkurler.com/korona-virusune-karsi-bagisiklik-sistemi.html linki üzerindeki kaynaktan yararlanabilirsiniz.

En Çok Okunanlar - encokokunanlar.com

Yorum Gönderme

2 Yorumlar

  1. Çoğumuzun bildiği gibi Korona Virüsünün etkili olduğu hastalar, zayıf bağışıklık sistemine sahip kişiler ve bağışıklık sistemi zayıf olan hastaların Korona virüsünden çok daha kolay etkilendiği bi gerçek.

    YanıtlayınSil