Balgam Söktürücü Doğal Kür


Balgam Söktürücü Doğal Kür

Balgam, sigara içenlerin ve ya akciğerden üzerinden kaynaklanan hastalığı olanların daha çok karşılaştığı sorunlardan birisidir. Doğru beslenme balgam üretiminin dengesini sağlar. Bol bol su, adaçayı ve ıhlamur gibi bitkisel çaylar içmek göğsümüzdeki balgam oluşumunu yumuşatacaktır. Her gün düzenli olarak tuzlu suyla yapılan gargara boğazınızdaki bakterileri temizleyip balgama yapışıp, hastalığa neden olan dönüşümünü engelleyecektir. Aktarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz şifalı bitkilerle yapacağınız doğal kürler, balgam atmanıza yardım edecek en büyük etkendir. Mutfağınızda bulunduracağınız zencefil, limon ve balla yapacağınız karışımlar hem balgamdan kurtulmanızı hem de kendinizi daha zinde hissetmenizi sağlayabiliceğinizi belirtmek isteriz.

Soğan, boğazınızı rahatlatmaya ve balgamdan kurtulmanıza yardımcı olan mükemmel antibiyotik, anti-inflamatuar ve balgam söktürücü özelliklere sahiptir. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve iyileşme sürecini hızlandırmaya da yardımcı olur.

Soğan çayı: Dört bardak suda bir baş soğanı kaynatın. Limon ve zencefil de ilave edip balla tatlandırabilirsiniz.

Yazımızdaki bahsettiğimiz konuyla alakalı olarak daha detaylı bilgi almak için aşağıda bağlantısını paylaşacağım.

Konu Linki: https://dogalkurler.com/balgam-sokturucu-dogal-kur.html

Web Adresi: https://dogalkurler.com/

Yorum Gönder

3 Yorumlar

  1. Konu içerisinden bir alıntı: Balgam, sigara içenlerin ve ya akciğerden üzerinden kaynaklanan hastalığı olanların daha çok karşılaştığı sorunlardan birisidir.

    YanıtlaSil
  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

    YanıtlaSil