Homm Bitkisel Satış Yapma Ve Satış Kazançları

Homm Bitkisel Satış Yapma Ve Satış Kazançları

Homm Bitkisel Satış İpuçları

Öncelikle belirtmek isterim ki minihomm.com'da geçen "Homm Bitkisel Satış İpuçları" adındaki yazının tanıtımını yapacağız. Mini Homm, konuya daha detaylı bahsettiği için konuyu eveleyip, gevelemeden size aktaracağız.

Homm Bitkisel satıştan elde ettiğimiz kazanç standart olarak net oran %30’dur. Yani; 100 TL’ye gelen bir ürünü 130 TL’ye müşterinize sunabilirsiniz. Bununla alakalı olarak tek seferde gireceğiniz 200, 350, 500 ve 750 TL’lik siparişlerinizde ek olarak ortalama değeri 50-250 TL gibi rakamlarda hediyeler kazanabilirsiniz. Böylelikle Homm Bitkisel’den ortalama 1000 TL’lik ürün siparişde; 300 TL satış kazancı kazanırsınız, 250 TL hediye ürün kazancı, toplamda 550 TL net olarak kazanç elde edersiniz. 

Homm Bitkisel Ürün Satışına Nasıl Başlanmalı?

Satış yapabilmeniz tamamen kişinin tecrübesine alakalı bir iştir. Satış yapmayı daha iyi öğrenmeniz kişisel gelişimle orantılıdır. Çoğu müşteride bir tecrübe edinerek, bir sonraki müşteriyi üzerine ekleyip, ulaşabilirsiniz. Kullandığınız uslup, müşteriye yaklaşımınız, onu anlayarak ve her hangi bir sorunlarını çözebileceğinizi sezmeniz oldukça önemlidir. Bunun dışında firma ile ilgili olarak, satışını yapacağınız ürünleri hakkında iyi derecede bilgi edinmeniz gerekecektir. Müşterilerin katalogdan ürün seçmesini sağlamak yerine, ona ihtiyacı olan ürünü anlayıp, önermeniz satış yapma şansınızı oldukça etkiler.

Homm Bitkisel Satış Artırma İpuçları

Yeni bir müşteriye ürün satışı yapmak kolay olmayabilir. Çünkü insanlar kullandıkları ürünlere alışmış ve yeni bir ürün denemeye pek hevesli görünmeyebilirler. Homm Bitkisel ürünleri hem adı gibi bitkisel, hem de hızlı çözüm sunan ürünlerdir. Başlarda çevreniz ürün almaya hevesli değilse, onlara mutlaka tester ürünler hediye etmelisiniz. Bunun için tester set almanın yanı sıra kendinizde küçük tüpler satın alarak kendi tester setlerinizi oluşturabilirsiniz. Böylesi sizin için de daha tasarruflu olacaktır. Tester vererek ürünü denemesini istediğiniz müşterilerinizle iletişimi asla kopartmayın. Müşterinize ürünü kullanıp memnun kalıp kalmadığını, ürün hakkındaki yorumlarını mutlaka alın. Müşterinizle ne kadar samimi bir şekilde diyalog kurarsanız o kadar kalıcı ticaretiniz olur. Homm Bitkisel ürünlerinin etkisi bir veya ikinci kullanımda fark edileceği için müşterinizin fikri değişecek ve sizden ürün satın alacaktır. Bu işlerde en güzel reklam müşterilerin yaptığı reklamdır. İnsanlar mutlaka alıp beğendiği ürünleri yakınlarına söyler ve size alışveriş yapmaya hazır müşteriler gelmeye başlar. Hatta çoğu zaman olacak ki hiç tanımadığınız kişiler bize size ulaşmaya başlayacaktır.

Homm Bitkisel'e katılmanız için aşağıda konunun detaylarını görebileceğiniz bir bağlantı paylaşacağız. O site üzerinden herhangi bir Temsilciyle iletişim'e geçebilirsiniz.


Mağaza: https://minihomm.com/magaza

Yorum Gönder

3 Yorumlar

  1. Konu içerisinden bir alıntı: Müşterilerin katalogdan ürün seçmesini sağlamak yerine, ona ihtiyacı olan ürünü anlayıp, önermeniz satış yapma şansınızı oldukça etkiler.

    YanıtlaSil
  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

    YanıtlaSil