Akblog-V5.7Tema
5823527157609027526

Farmasi Girişimci Girişi

Farmasi Girişimci Girişi
Yorum Ekle
4.13.2022

Girişimci Girişi.

Farmasi Girişimci Girişi

Farmasi Giriş için tıklayın. Farmasi size sipariş verirken tasarruf edebileceğiniz, satarken gelir sağlayabileceğiniz ya da kendi ekibini oluşturarak daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz, mükemmel bir iş fırsatı sunuyor. Farmasi dünyasında sizi neler beklediğini merak ediyorsanız hemen tıklayın! Hemen başvuru edinin.

Farmasi Üye olmak ya da Kayıt operasyonu bir Farmasi Girişimcisi tarafından yapılır. Farmasi üyelik/Kayıt operasyonu tamamlandıktan sonra Farmasi internet sitesi farmasiint.com üzerinden T.C. Kimlik Numaranız ve Parolanız ile Farmasi Girişimci Girişinden giriş yapılmaktadır.

Farmasi Sipariş Oluşturma

Farmasi Sipariş Oluşturma.
Farmasi Girişimci Girişi.
Giriş gerçekleştikten sonra Hızlı satın al butonunu tıklıyoruz ve kod ekranı karşınıza çıkacaktır. Farmasi kataloğundan satın almak planladığınız ürünlerin kodlarını girişini tanımladıktan sonra, bu kodları ve kaç adet olması gerektiğini yazarak sepete at linkini tıklıyoruz. Siparişiniz hazır olunca Satın al linkini tıklıyoruz. Satın al’dan sonra sepet altı dediğimiz bir alan gelecektir. O ekranda temsilcilere yani size sunulan özel indirimli ürünler ve kazandığınız hediyeler, alacağınız ürünlerle birlikte otomatik olarak listelenir. Bazılarını seçebilir, bazılarıysa otomatik olarak sepetinize gelir. Seçim yaptıktan sonra Devam linkini tıklıyoruz.

Kayıt ekranında olduğu sırasında girişini yapmış olduğunuz adres bilgileri karşınıza çıkacaktır. Eğer siparişini yaptığınız farklı bir adrese gitmesini istiyorsanız ve ya halihazırda girişini yaptığınız adreste bir sorun olduğunu gördüyseniz, alttaki bölümden Yeni Teslimat Adresi tanımlama kısmından yeni adres bilgilerinizi girebilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adresinize gitmesini istiyorsanız, Bu adresi kullan seçeneğini tıklamalısınız. Ürünlerinizin teslimatı için doğru adres girişi çok önemlidir.

Sonrasında teslimatın nasıl yapılacağıyla alakalı bir ekran çıkar karşımıza. İşte burada kargoyu belirlemeniz gerekecektir.

Gel gelelim en önemli hususlardan birine, başka bir ifadeyle Ödeme Yöntemleri’ne. İşte Farmasi’de var olan 2 çeşit ödeme yöntemi.

Farmasi Girişimci Girişi.
Farmasi Sipariş Oluşturma.
1. Kredi Kartı ile Ödeme: Size ait herhangi bir kredi kartı ile tek çekim seçeneği yaparak, Kredi kartı ile ödemeyi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kredi kartı ile Tek çekimde tüm kartlarını algılar.


2. Kapıda Ödeme: Kapıda ödeme yöntemi nakit ödeme şeklidir. Kapıda ödemede kredi kartı ile ödeme yöntemi mevcut değildir. Kargo firması kapınıza ürünleri teslim ederken sizden faturadaki tutarın tahsilatını gerçekleştirir. Bu şekilde siparişiniz tamamlanmış olur. Farmasi’nin 2000’den fazla ürün çeşitliği vb. en son teknolojiyle üretimi yapılan ürünleri ile kendinizi mükemmel hisseceksiniz.

Farmasiye Katıldığınız andan itibaren para kazanın

Üyesi olarak size özel hazırlanan indirimlerle ürün siparişiniz indirimli yararlanmanın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz ürünleri çevrenize tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sağlayın. Ekibinizi oluşturup, kazancınızı artırın ve hayallerinize ulaşacağınız yolda daha hizlı ilerleyin.

Heyecana dahil olun

Farmasi’de çalışmanızı sürdürürken yepyeni arkadaşlarla tanışarak çevrenizi artırın. Birbirinden mutlu buluşma, eğitim ve seminerler eşliğinde kendinizi geliştirip, uluslar arası seyahatler ve üst seviye aktifliklere katılmaya hak kazanın.

Farmasinin bu baş döndüren, göz alıcı dünyasında yer edinmek için sizde bize katılabilirsiniz.

Ücretsiz üyelik ve girişimci olmak için bizimle iletişim'e geçin.

Ahmet Demirci

2016-2022 Nuxe - Bilişim İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2009 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımı yoğun bir şekilde yürütüyorum.
Her türlü internet hizmet işlerinizi üstleniyorum. | iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Haber Toptan Kuruyemiş İstanbul Hukuk İstanbul Hukuk SEO |

  1. Konu içerisinden bir alıntı: Farmasi size sipariş verirken tasarruf edebileceğiniz, satarken gelir sağlayabileceğiniz ya da kendi ekibini oluşturarak daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz, mükemmel bir iş fırsatı sunuyor.

    YanıtlaSil
  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

    YanıtlaSil