Akblog-V5.7Tema
5823527157609027526

Ders vermeye hazır mısınız?

Ders vermeye hazır mısınız?
Yorum Ekle
8.19.2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu'nun tatillerini eleştirip İstanbullulara çağrı yaptı: Ders vermeye hazır mısınız?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu'nun tatillerini eleştirip İstanbullulara çağrı yaptı: Ders vermeye hazır mısınız?

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'un bazı semtlerinde yaşanan Sel Felaketinde, İmamoğlu'nun görevde değilde tatilde olması nedeniyle hakeza Yangın Felaketinde yine tatilde olmasına istinaden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eleştirilerine maruz kaldı. İstanbullura çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan; Ders vermeye hazır mısınız diyerek sözlerine devam etti.

İstanbul'u daha da yaşanabilecek bir biçimde geliştirmeye söz veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ne kadar inkar edilsede yaptığı büyük projeler birçok vatandaşın zihninde yer edinmiştir. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün 60 Bin Konutluk Büyük İstanbul Dönüşümü projesi kapsamında Esenler'de daire sahibi olan vatandaşlara yönelik anahtar teslim törenini gerçekleştirerek, açıklamalarda bulundu.

"3 YILDA DEPREME KARŞI NE YAPTILAR"

Konuşmasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik eleştirilerde bulunan Erdoğan, "Önümüzdeki yıl bir asrı devirecek cumhuriyet tarihimizde millet için çalışanlarla milleti hakir görenler arasındaki en önemli farkı ayırt edebileceğimiz yerlerden biri de depreme hazırlık çalışmalarıdır. Doğusundan batısına kadar ülkemiz deprem kuşağında yer almasına rağmen uzun süre bu gerçeğe sırt dönülmüştür. Kardeşlerim Allah aşkına söyleyin bu İstanbul'da büyükşehir belediyesi kimde? CHP'de... Peki CHP şu görevi aldı alalı neredeyse 3 yıl oldu. Onların depreme yönelik, konut inşasına yönelik yaptığı bir şey gördünüz mü?" dedi.

"İSTANBULLU GEREKEN DERSİ VERECEK"

"İstanbullu seçimlerde onlara gereken dersi verecek" diyen Erdoğan, "Bu İstanbul'da ben de büyükşehir belediye başkanlığı yaptım. Şu KİPTAŞ konutlarını yapan bu kardeşiniz oldu. Aşk ile koşan yorulmaz. Bu iş aşk işidir. Dertli olacaksın dertli. Yok Bodrummuş yok şurasıymış. Sel afeti oluyor nerede bu beyefendi? Yangın var, nerede yine aynı nerede. İstanbullu gereken dersi Allah'ın izniyle verecek mi? Vermeye hazır mıyız? Ben size inanıyorum. Size güveniyoruz aşk ile yürüyeceğiz ama durmak yok" ifadelerini kullandı.

Tanıtımını yapmış olduğumuz yazının bağlantılarını paylaşarak, konu hakkında daha fazla bilgiye erişebileceksiniz. Lafı daha fazla eveleyip, gevelemeden, bağlantıları aşağıda paylaşacağım.

--- Farmasi Int

Ahmet Demirci

2016-2022 Nuxe - Bilişim İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2009 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımı yoğun bir şekilde yürütüyorum.
Her türlü internet hizmet işlerinizi üstleniyorum. | iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Haber Toptan Kuruyemiş İstanbul Hukuk İstanbul Hukuk SEO |

  1. Konu içerisinden bir alıntı: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu'nun tatillerini eleştirip İstanbullulara çağrı yaptı: Ders vermeye hazır mısınız?

    YanıtlaSil
  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

    YanıtlaSil