Akblog-V5.7Tema
5823527157609027526

Gabar'da 100 bin varillik petrol bulduk

Gabar'da 100 bin varillik petrol bulduk
Yorum Ekle
5.02.2023

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gabar'da 100 bin varillik petrol bulduk

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gabar'da 100 bin varillik petrol bulduk

Öncelikle Haber Oku sitesinin paylaştığı haber'in tanıtımı üstlendiğimizi belirtmek isterim. Konuyu özetleyerek En Çok Okunanlarda "Gabar'da 100 bin varillik petrol bulduk" yazısından bahsedeceğim. Türkiye'nin yeni yüzyılına kapı açan yazımız hakkında işte detaylar..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni petrol rezervi hakkındaki müjdesini verdi. "Cudi, Gabar'da günlük 100 bin varil üretim kapasiteli petrol bulduk" diyerek bu güzel haberi konuşmasında yer verdi. Erdoğan, şehit öğretmen Aybüke Yalçın'ın isminin verildiği petrol rezervinin çok daha yüksek kaliteye sahip olduğunu ifade ettiğini detaylarıyla beraber Halkına bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçarslan Meydanı'nda düzenlenen "Karapınar Güneş Santrali, Bozkır Barajı ve Abdülhamit Han Caddesi ile inşası Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni"nde vatandaşlarıyla paylaştı.

Erdoğan, konuşmasının başında "Vefanın, dayanışmanın, milli iradenin şehri, dünyada eşi bulunmayan şehir, başkentlerin başkenti" olarak nitelediği Konya'yı ve Konyalıları selamladı.

Antalya'dan geldiğini ve oradaki mitingde 100 bini aşkın katılımcı olduğunu aktaran Erdoğan, Konya'da da 140 bin katılımcı bulunduğunu söyledi. Erdoğan, "Bu ne aşktır Yarabbi, bu ne aşk. Demek ki aşkınan koşan. Aşık olursan karşılığını da bulursun" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şu şekilde:

Şimdi Konya'da 140 bin kişi var. Antalya'da 100 bin kardeşimiz vardı. Bay bay Kemal yanındakilerle birlikte bunlar emri nereden alıyor, Kandil'den alıyor. Biz de emri Allah'tan alıyoruz. Konya gereken dersi 14 Mayıs'ta verecektir. Maşallah yine meydanlara sığmayan bir Konya görüyorum karşımda. Bu meydanda iradesine, istikbaline sahip çıkan bir Konya görüyorum. Sevdanız için her birinize şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum. Konya'nın 'hayır' dediğinden hayır gelmez, Konya'nın 'evet' dediğine de şer bulaşmaz. Konya birliğimizin sembolü olduğu gibi Türkiye Yüzyılı'nın da teminatı olacaktır.

6 Şubat'ta asrın en büyük felaketlerinden birisini yaşadık. Konya'mızda da deprem hissedildi. Şimdi burada bir şey diyorum. Konya Büyükşehir Belediyemiz ile ilçe belediye ekiplerimizi deprem bölgesine sevk ettik. Hatay'ı Konya'ya zimmetledik. Konya'daki belediyelerimiz her ihtiyacı deprem bölgesinde karşıladı. Muhalefetin tüm belediyelerinin yaptıklarını bir yere koyun, Konya belediyelerinin yaptıklarını da diğer yere koyun. Konya hepsinde ağır basacaktır. Belediyelerimiz muhalefete ders verdi, nasıl millete hizmet edilir öğretti. Şov ve reklam yerine yaraları saran tüm belediyelerimizi tebrik ediyorum. İnşallah el birliğiyle deprem bölgesini en kısa sürede ayağa kaldıracağız.

"Doğal gazı yaktık vatandaşlarımızın evlerine göndermeye başladık"

Karadeniz'de keşfedip karaya çıkardığımız yerli gazımızın sevincini paylaşmak için doğal gaz faturalarını ücretsiz yaptık mı? 1 yıl boyunca mutfak ve su ihtiyacını faturalardan düşüyoruz. Bu müjdemizle ilgili kararı dün Resmi Gazete'de yayımladık. Hayırlı olsun. Şimdi bay bay Kemal Zonguldak'ta madenci kardeşlerime yalan üstüne yalan söylüyor. Orada Filyos var, biz gazı orada çıkardık. Hani nerede diyordunuz işte çıktı. Doğal gazı yaktık vatandaşlarımızın evlerine göndermeye başladık. Biz söz verdik ve yaptık.

Daha fazla uzatmadan, "Gabar'da 100 bin varillik petrol bulduk" konusunun detayına erişebilmeniz için  aşağıda bağlantılarını paylaşacağım.

Admin

2016-2022 Nuxe - Bilişim İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2009 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımı yoğun bir şekilde yürütüyorum.
Her türlü internet hizmet işlerinizi üstleniyorum. | iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Haber Toptan Kuruyemiş İstanbul Hukuk İstanbul Hukuk SEO |

  1. Konu içerisinden bir alıntı: Erdoğan, konuşmasının başında "Vefanın, dayanışmanın, milli iradenin şehri, dünyada eşi bulunmayan şehir, başkentlerin başkenti" olarak nitelediği Konya'yı ve Konyalıları selamladı.

    YanıtlaSil
  2. Yorumlarınız bizim için önemlidir.

    YanıtlaSil